Aukce obrazů – ideální tip jak strávit odpoledne!

Aukce obrazů – ideální tip jak strávit odpoledne!

Aukce obrazů představuje ideální příležitost nejen pro nadšené sběratele obrazů, ale i pro jedince, kteří mají rádi napjatou atmosféru a vzrušení. Ať už patříte do té či oné skupinky, pak neváhejte a zúčastněte se aukce obrazů ještě před Vánoci! V galerii Praha jsou pro vás dveře otevřené i v tento čas, nemáte-li tedy pro adventní odpoledne žádné plány, není nad čím déle přemýšlet.

 

 

Aukce obrazů
Aukce obrazů

Aukce obrazů je plná zajímavých děl

Do aukce obrazů je zařazena rozmanitá řada děl od různorodých autorů, která si rozhodně zaslouží pozornost. Každý autor vložil do svého obrazu kus své osobnosti a spoustu píle, která se v díle odrazila a dala tak vzniknout něčemu úžasnému. Rozhodně se není čemu divit, že se aukce obrazů těší takové popularitě a pokaždé zde panuje příjemná, leč mnohdy soutěživá atmosféra.

Zúčastněte se aukce obrazů i jako pouhý divák

Aukce obrazů je otevřená nejen zájemcům o nová díla do jejich sbírky, ale i pro ty, kteří se jí chtějí zúčastnit jen jako diváci. Jestliže tedy nepatříte ke sběratelům a netoužíte si z aukce obrazů odnést obraz i za několik tisíc korun, pak se můžete pouze dívat, jak takový proces probíhá a jak vše funguje. Uvidíte, že i pouhé sledování ve vás zanechá neskutečné dojmy, které si v sobě odnesete domů. A kdo ví, možná se aukce obrazů rozhodnete účastnit pravidelně!

Neseďte před Vánoci doma

Vánoce jsou za dveřmi a s nimi i neodmyslitelná, leč příjemná povinnost vyzdobit si bydlení, upéct cukroví a nakoupit vánoční dárky. Udělejte si ale jedno odpoledne čas na to, abyste jen neseděli doma u televize a vyrazte do galerie. Přijdete na jiné myšlenky, odpočinete si od všech vánočních povinností a společně s rodinou si užijete zajímavé odpoledne plné nových poznání a zážitků. Aukce obrazů je jednou z možností, proč se do Galerie Praha vydat třeba ještě dnes!