Designový nábytek z celé Evropy

Sháníte jedinečné designové kusy nábytku do Vašeho interiéru? Chtěli byste pohodlnou a praktickou sedací soupravu, jejíž kopie nebude přítomna na každé návštěvě u známých a kamarádů? Nabídka na trhu je široká, tak proč se smířit s průměrem.

Stylový nábytek

Stylové kousky nábytku se vyznačují kvalitou za rozumnou cenu. Základem je výběr kvalitního materiálu, který je praktický a zároveň velmi elegantní. Designový nábytek mají v malíčku především návrháři z Itálie, kteří snoubí čisté linie s expresivními prvky. Italský stylový nábytek je vhodný především do moderních bytů, kde se stane ozdobou minimalistického interiéru.

Anglický nábytek

Klasickým pojetím nábytku vyčnívají z řady naopak Angličané. Tradiční http://finlist.cz nabízí propracovanost do nejmenšího detailu. Vzhled sedacích souprav a křesel přímo vybízí k posezení s knihou a šálkem čaje.

Z anglického nábytku se největší oblíbenosti těší křesla a sedací soupravy Chesterfield. Nábytek Chesterfield se vyznačuje typickým nepřehlédnutelným kosočtverečným členěním opěrek z kůže. Díky tomu se Chesterfield stal ikonou anglického nábytku.

Nábytek České Budějovice

Ať hledáte designový nábytek do moderního interiéru nebo klasické stylové vybavení domácnosti, obraťte se na http://finlist.cz. Zde najdete pod jednou střechou stylový nábytek z celé Evropy od předních výrobců, kam patří pouze lety prověřené firmy.