Důvody, proč si nechat zateplit střechu

Důvody, proč si nechat zateplit střechu

Platíte nemalé finanční prostředky za vytápění Vašeho domu? Poskytovatelé energií se neustále předhánějí v cenových nabídkách a snaží se nasbírat co nejvyšší množství zákazníků výhodnějšími nabídkami. Ovšem stále se nejedná o ideální částku, kterou musíte ročně zaplatit za teplo v domácnosti. Průměrná domácnost zaplatí za teplo 10 – 20 tisíc ročně. Samotné zateplení střechy Vám přinese cca 35 % úsporu nákladů, které ročně platíte za vytopení Vaší domácnosti. V závislosti na Vaší spotřebě se Vám investice do zateplení střechy vrátí v horizontu několika let a díky finanční plusové situaci budete moct investovat ušetřené prostředky do příjemnějších záležitostí.

Zateplení střechy

Proč tedy neinvestovat do zateplení střechy a ročně ušetřit?

Extra výhody zateplení střechy:

  • foukaná tepelná izolace ukončí nesnesitelná vedra v podkroví – konec 30° vedrům na večer. Tepelná izolace Climatizer Plus zabraňuje přehřívání konstrukce: výsledky – v zimě teplo, v létě chládek
  • již výše bylo zmíněno, že zateplení střechy dokáže ušetřit až 35 % nákladů ročně jen na teple. Představte si, že kromě vytápění domácnosti topením, kolikrát používáte v zimě přímotopy nebo větráky v létě – veškerý přijatelný komfort Vás stojí peníze. Nyní nebudete muset platit ani korunu navíc.

Kdy je ideální čas pro zateplení střechy? Právě jarní sezóna je obdobím, které Vám zachrání náklady za topnou sezónu. Pro zateplení střechy je potřeba pouze pěkné počasí, čili na podzim už je zcela pozdě.

Provádíme:

Jaro se blíží, proto neváhejte a kontaktujte nás, vytvoříme Vám zdarma cenovou nabídku a veškeré kroky s Vámi probereme do podrobností. Jsme firma, která na trhu působí již 20 let, a máme za sebou nepřeberné množství spokojených zákazníků.

Poskytujeme nejkvalitnější materiál stejně tak jako prodlouženou záruku.