Chránit vaší  imunitu pomůže lék Wobenzym

Chránit vaší imunitu pomůže lék Wobenzym

Přestože se letošní léto ukázalo v těch nejvýraznějších podobách a drželo se do konce svých dní svého věru horkého předsevzetí a vypadalo to, že nikdy neskončí, podzim se prosadil a rozjel se na plné obrátky. Rychle jsme překabátili z tenisek do kozaček a z triček rovnou do péřovek. A letní úpaly a úžehy aktuálně vyměňujeme za rýmy, záněty průdušek a angíny. Místo osvěžujícího mojita a hektolitrů vody, usrkáváme hřejivý grog a konvice zázvorového čaje. A pracovně je prázdninový klid taky jen daleká vzpomínka. Poslední dva měsíce roku obvykle slibují největší obraty a kryje-li se k tomu ve firmě fiskální rok s kalendářním, je o zábavu od „nevidim do nevidim“ postaráno. A to by vlastně ještě bylo docela milosrdné, protože vidět bývá až od osmi a stmívá se už po čtvrté.  Pod fyzickou a psychickou náloží s notně nabouranou imunitou není nesnadné podlehnout natěšeným virům a bakteriím, které v nás mají snadnou kořist.  A není vždycky snadné a možné hodit všechno za hlavu, zalehnout a týden – dva – se v klidu vymarodit.

Kromě všech notoricky známých a nám dostupných léčebných metod, které zahájíme, je dobré rozumět tomu, co jimi vlastně sledujeme. Pokud se tabletami proti bolesti a na snížení teploty snažíme potlačit veškeré příznaky nemoci, přežijeme ještě několik dní jakžtakž aktivní a padneme o něco později s ještě většími následky a razancí. Někdy si k tomu stojíme i vědomě a následky přijímáme jako nutnou daň.

Pokud jsme ale schopni pragmatického pohledu a chceme se dát co nejdřív zpět do formy, přijmeme rýmu, kašel, horečku, bolest v krku nebo hlavy jako informaci o napadení a selhání obranyschopnosti naší vyčerpané, nejen tělesné schránky a nabídneme si pomoc tam, kde k selhání došlo, tedy oslabenému imunitnímu systému. Právě ten totiž primárně řeší ono „uzdravení“. Dodává protilátky, hojí sliznice, normalizuje otoky, rovná bolest.

Zásadní pro tyto úkoly je přítomnost enzymů, biologických katalyzátorů, kterých je v organismu několik tisíc druhů. Každý enzym je vyhraněný specialista: působí určitým způsobem pouze na určitou látku. My můžeme našemu nemocnému tělu pomoct tak, že obdobné enzymy dodáme zvenčí a zmobilizujeme rychleji vlastní síly. Nejznámější, a svým složením jedinečný, lék enzymatické terapie Wobenzym obsahuje unikátní směs enzymů, jejíž účinnost je ověřena rozsáhlým vědeckým výzkumem, řadou kontrolovaných klinických studií a více než 40letou léčebnou praxí.

Každý enzym a jeho přesně stanovené množství zde má svůj význam. Zvlášť důležitý je živočišný enzym trypsin, který má výrazný protizánětlivý účinek a zlepšuje hojení. Účinek jiných enzymových směsí může být zcela odlišný, protože jen některé enzymy mohou být použity pro léčbu.

A pokud patříte mezi ty šťastné, kteří k sobě rýmu a kašel ještě nepozvali, oceníte třeba informaci, že není třeba čekat, až virózy a infekce zaklepou i na vaše dveře a je možné posilnit se enzymatickou kúrou preventivně (2x denně 7 dražé Wobenzymu).

Wobenzym

www.wobenzym.cz