Jaký dárek pro babičku? Fotorámeček či fotoalbum!

Jaké foto rámečky vybrat?

V nabídce máme fotorámečky k postavení i zavěšení a výběr designů a barev trochu bere dech: Jen těch materiálů! Kovové foto rámečky moderní i retro, dřevěné fotorámečky v široké paletě barev a odstínů, dále rámečky na fotky plastové a z různých dalších materiálů. Zcela specifický vzhled mívá dětský fotorámeček, nebo fotorámeček se svatebním motivem – i ty u nás najdete v řadě variant.

Fotoalbum – fotoalba klasická i méně obvyklá

Možná si myslíte, že klasické album na fotografie má na kahánku a v době digitálnch přístrojů se stává přežitkem minulosti. Zkuste ale vzít svůj stolní počítač na návštěvu k příbuzným, nebo si seřaďte deset kamarádů kolem svého notebooku při prohlídce fotografií. Pochopíte, že fotoalba mají své opodstatnění a že klasické fotoalbum a fotografie vytištěné na papíře tu budou ještě spoustu let.

Fotoalba dnes

Že nemusí být každé fotoalbum stejné, o tom myslím není pochyb. Fotoalba mohou být podle různé příležitosti vsazená do barevných desek s motivy, nebo naopak do seriózní kožené vazby. Jiná fotoalba použijeme pro fotky z dovolené, jiná pro děti.

Rámeček na fotky jako vkusná dekorace

Foto rámečky na míru jakékoliv příležitosti najdete přímo tady a bez dalších komplikací. Ať už chceme vystavit fotografie rodiny na římse krbu v rodinné vile, či nám stačí jeden fotorámeček na stůl, chystáme rámečky na fotky s čerstvě narozeným dítětem pro příbuzné, nebo hledáme fotorámeček stylově zapadající do zařízeného bytu – máme to dnes jednodušší, než kdykoliv dříve.