Letošní vánoční svátky - darujte zdraví

Letošní vánoční svátky – darujte zdraví

Vánoční svátky jsou právem považovány za nejkrásnější období v celém roce, jež netrpělivě očekávají nejen malá dítka s nadšenými jiskřičkami v očích, ale i dospělí. Ty na ně hledí z trochu jiného hlediska, nežli malé naivní děti. Vědí, že Vánoce nejsou jen o sdružení celé rodiny, ale že jsou především o penězích, hoře jídla a dárcích – a na ty by se rozhodně zapomínat nemělo. Ať už máte na vánoční svátky jakýkoli názor, určitě víte, že obdarovat příbuzné alespoň nějakou drobností, je nepsaná povinnost tohoto období.

 

 

Lék Wobenzym
Lék Wobenzym

Když dárky pod stromečkem nechá prakticky založený Ježíšek

Každý umí na poslední chvíli navštívit nejbližší otevřený supermarket a za výhodnou těsně předvánoční cenu pořídit kosmetickou sadu. Takové dárky jsou sice vděčné, neboť sprchový gel, šampon nebo krém na ruce využije každý, ovšem nápadem rozhodně nesrší a úsměv na tváři rovněž nikomu nevykouzlí. Vezměte roli Ježíška z úplně jiného konce a darujte svým blízkým něco praktického, co jim na první pohled napoví, že vám na nich záleží – například přípravek nabitý blahodárnými enzymy Wobenzym.

Nechť jste všichni zdraví a spokojení!

Každý i bez nápovědy moc dobře ví, že zdraví je naším nejcennějším pokladem. Ukažte vašim blízkým, že vám jejich zdraví není lhostejné. Jestliže vaší babičku pobolívá v zádech, vašeho manžela trápí bodavá bolest v kotníku, který si před několika lety vyvrknul, ale stále jej to pronásleduje a vaší sestru opakovaně sužuje chřipka a jiné bacily, je Wobenzym tím pravým dárkem, který je skutečně nad zlato. Darovat nejbližším alespoň kousek zdraví v podobě enzymové terapie na posílení imunity či bolesti je totiž daleko lepší, nežli utratit balík peněz za drahou kosmetiku, jež po Vánocích stejně skončí zapomenuta na poličce v koupelně.