Párty stany zastřeší každou společenskou událost

Párty stany zastřeší každou společenskou událost

Párty stany sice naší předci nepoužívali. Ovšem o podobné přístřešky byl zájem i ve středověku, začaly se v našich končinách objevovat altánky a konstrukce pro popínavé rostliny. Jejich skutečný rozmach nastal až v době popularity italských renesančních zahrad. Kompozice celé zahrady byla promyšlená do nejpřesnějších detailů a pergoly či přístřešky cíleně nasměrovaly pohyb návštěvníka v efektně promyšleném sledu k dalším atrakcím, jakými byly například fontány, skleníky s exotickými rostlinami či umělé jeskyně. V 18. století se ve velkolepě udržovaných zahradách odehrávaly hlavní společenské události sezóny. Doba se mění a místo pergol si lidé s oblibou pořizují párty stany.

Párty stany skladem na T-zboží.cz – dodáme do 2 dní!

Párty stany
Párty stany

Párty stany! Užijte si báječné grilování na vaší zahradě

Grilování Češi milují a také se rádi před svými hosty předvádějí. Ovšem, pokud nepřeje počasí je po dobré náladě. Je tady jedno spolehlivé řešení. Objednejte si kvalitní párty stan s rozměry, které vám budou nejlépe vyhovovat. Na výběr máte dvě konstrukce – nůžkovou a klasickou. Nůžkové stany jsou zajímavé rychlým složením. Jediný pohyb a stan stojí, stejně tak rychle ho i složíte a pochopitelně bez použití nářadí. Klasické párty stany mají kompaktnější rozměry a stavba stanu je o něco málo složitější. Zajisté vás mile překvapí velká nabídka rozměrů – 3x3m, 3,5×3,5m, 3x4m, 3x9m, 4x4m, 4x6m, 6,5x9m, 6x8m a 4×8 m.

Párty stany nakupujte pouze od prověřených prodejců

Internetové nakupování je stále více oblíbené, ale i zde pozor na neseriózní prodejce. Kvalitní párty stany stojí nemalé peníze, a proto raději tyto výrobky nakupujte od prověřených prodejců. Velký výběr párty stanů naleznete i ve špičkovém internetovém obchodě t-zbozi.cz, který se právem pyšní zlatým oceněním Heureka, ověřeno zákazníky. Jedinečný zákaznický servi- rychlé dodání a velký výběr zboží. Přejeme příjemné nakupování!

Doporučujeme i zahradní dekorace vhodné na každou zahradu!