Revoluční fitness

Revoluce ve fitness

Doba webová je doba webová, stejně tak jako je to i doba mobilní. Technologie jdou kupředu a tzv. „chytrý telefon“ už má dneska každý. Fenoménem dnešků jsou však náramky a hodinky, které vás dostanou do kondice. Ne sice úplně doslova, ale minimálně vám pomohou a motivují vás k lepším výsledkům.

Zhubněte s fitness náramky

Úplným základem pro elektronické sledování vašich výkonů jsou náramky.  Chytrý náramek vám pomůže sledovat tepovou frekvenci, ušlé, či uběhnuté kilometry, kolik jste za den spálili kalorií a další užitečné informace, na kterých můžete dále stavět svůj tréninkový plán.
Náramků existuje mnoho a každý nabízí jiné funkce. Výběr je tedy opravdu veliký a je jen na vás, se kterým se pustíte do svých fitness výkonů. Pro správu dat z náramku a vytváření přehledů už však budete muset sáhnout po mobilním telefonu, nebo tabletu. Některé náramky sice mají displej a nějaké informace zobrazují, stále je jich ale opravdu málo. Navíc v mobilním zařízení si můžete i zapisovat příjem kalorií a snadno získat přehled toho, jak si vedete.

Aplikace na hubnutí

Pokud si nechcete kupovat náramek, nebo na něj nemáte dostatečné finance, postačíte si i s telefonem. Obchody s aplikacemi dnes nabízejí mnoho sportovních aplikací, které vás nejen motivují, ale ukáží vám i výkony vašich kamarádů a vy si tak můžete měřit síly a hodnotit si navzájem své výkony. Aplikace vás pak odměňují různými odznáčky a odemykáte si osobní úspěchy. A nemusíte se bát, sport má mnoho odvětví a většina z nich již je v aplikacích obsáhlá. Takže nevadí jestli si chcete jít zaplavat, jezdit na kajaku, lyžích, koloběžce, nebo posilovat kliky, sedy lehy, kinesis nebo skákat přes švihadlo.

Moderní fitness centrum

Fitness centrum už dokonce nabízí své vlastní aplikace a napojení vašich chytrých zařízení přímo ke cvičebním strojům.  V posilovně pak například můžete vidět kolik kdo dnes již uběhl, kdo je momentálně nejsilnější a další informace.