SPRINT karta - finanční rezerva na dosah

SPRINT karta – finanční rezerva na dosah

zpravycz.cz public relations

SPRINT karta – finanční rezerva na dosah

Sprint karta představuje žhavou novinku na českém trhu s kreditními kartami. Vtip spočívá v tom, že sehnat se dá úplně všude – v trafice, na nádraží, v hypermarketu a tak je pomoc, vždy na dosah ruky. Úhledná krabička velikosti obalu pro videokazetu se přehlédnout nedá. Můžete si vybrat takovou cool kartu, která se vám bude nejvíce líbit a zaplatit pouhých 99kč, které se vám ihned po aktivaci vrátí.

Sprint Karta ZpravyCentrum.czJak Sprint kartu aktivovat?

Je potřeba vyplnit základní údaje, jako je jméno, příjemní, adresa bydliště. Ta je nutná pro papírový měsíční přehled formou výpisů. Prokážete se občanským průkazem a máte rychlé peníze do výše až 5 tisíc korun. Pokud utracené peníze stihnete do dvaceti dnů vrátit, netýká se vás ani žádný úrok.

Krok, který vás dělí od použití Sprint karty

Vybrat si můžete dokonce i svůj vlastní PIN kód. Asistent vás přepojí na speciální linku, kde naťukáte s pomocí klávesnice vašeho telefonu požadovaný PIN a máte vystaráno. Takto je již bezpečná karta připravená a můžete jí použít všude tam, kde jsou platební terminály a dokonce z uskutečněných nákupů sbírat body. Při platbě do 500kč není nutné ani zadávat PIN. Vše je snadné, rychlé a hlavně bezpečné.

Na co vše lze Sprint kartu použít

AktualityCZPokud patříte mezi osoby, které mají klidný spánek pouze s finanční rezervou, je karta SPRINT to pravé ořechové právě pro vás. Nemusíte jít bezhlavě utrácet, ale mít jí po ruce v případě nečekaných výdajů. Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech a nikdy nevíte, kdy bude nutné volat opraváře na pračku, pokazí se vám telefon, budete pozváni na narozeniny a jít bez dárku by byla trapné. Bezpečná půjčka vám zajistí, že můžete platit všude tam, kde se nachází bankomat v rámci České republiky a kde se dá platit prostřednictvím terminálu.