Výkup obrazů

Výkup obrazů

Mnoho lidí skrývá na půdách nebo ve sklepech spoustu pokladů, mezi nimiž se velmi často nachází i zděděné nebo darované obrazy, o které ale nemají zájem. Jestliže i vaše půda ukrývá takový obraz, po jehož umístění v domácnosti nemáte zájem, využijte výkup obrazů. Nebudete se tak muset trápit špatným svědomím, že jste darovaný obraz jen tak ladem skladem postavili k popelnicím, ale dali jste někomu jinému možnost si jej od vás koupit. Výkup obrazů je pro podobné záležitosti ideální volbou, tak neváhejte a zbavte se nechtěného obrazu se vší parádou!

Výkup obrazů – obraz, který nepotěšil vás, udělá radost někomu jinému!

Ať už jste obraz zdědili po babičce nebo vám jej věnovat tetička z druhého kolene, možná jej nechcete jen tak obyčejně vyhodit. Ačkoli vás obraz nepotěšil, někomu jinému může udělat obrovskou radost a stát se tak dalším kousek do jeho sbírky. Výkup obrazů je tu od toho, aby jedné straně pomohl slušně se obrazu zbavit a straně druhé naopak rozšířit umělecké řady.

 

Výkup obrazů
Výkup obrazů

 

 

Výkup obrazů a návštěva galerie – dvě mouchy jednou ranou!

Výkup obrazů probíhá pravidelně v galerii Praha, kam můžete i s dílem v podpaží jedno odpoledne vyrazit. Jak se říká, zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Nejenže prodáte obraz, který vám doma jen zabíral místo, ale zároveň si užijete příjemné odpoledne. Prohlédnout si můžete řadu zajímavých děl od známých autorů.

Stihněte to ještě před Vánoci!

Vánoce jsou nezastavitelně blíže a blíže, což vám jistě neuniklo. Najděte si čas mezi všemi povinnostmi, pečením cukrovím a vánočním úklidem, abyste výkup obrazů stihli ještě před Vánoci. Dveře galerie jsou pro vás dokořán otevřené i v tento čas, tak určitě neváhejte. Uvidíte, že vás návštěva v mnoha ohledech příjemně překvapí a zanechá ve vás milé vzpomínky.