Vyměnit nebo opravit poškozené alu disky?

Vyměnit nebo opravit poškozené alu disky?

Co s poškozenými alu disky? Takovou otázku si klade mnoho z nás, jakmile přijdeme na jejich defekty. Není potřeba je hned měnit za nové, jelikož opravy alu disků jsou dnes na vysoké úrovni a cenově vyjdou levněji, než nákup nových. Uvádí se, že opravit se dá téměř každý poškozený disk. Je ale třeba dát si pozor, aby byla páce odvedena kvalitně. Pokud chcete mít jistotu, vsaďte na špičkovou opravu v pneuservisu vybaveném unikátními stroji, a tím je třeba Icarauto.

Výhody pneuservisu icarauto.cz

Ptáte se, proč zamířit zrovna do tohoto pneuservisu? Všechny služby, které na svých stránkách nabízí, se provádějí na jednom místě vlastními pracovníky, nejde o žádnou sběrnu zakázek. Možná už jste i vy měli nepříjemnou zkušenost s firmou, která naslibovala dobrou cenu a rychlost, zatímco jste na svou zakázku čekali nehorázně dlouho, nebyli spokojeni s výsledkem nebo vás nepotěšila cena. To se vám v Icarauto nestane. Tato firma používá nejlepší vybavení, samozřejmostí jsou profesionalita a rychlost, objednání je možné i online a co je nejdůležitější v souvislosti s tématem disků, vlastní unikátní stroj, který je přímo určen pro opravy alu disků.

Jaké práce zahrnuje oprava disku?

Oprava alu disků aut nebo motorek probíhá na speciálním číslicově řízeném stroji, který dokáže dát téměř jakoukoliv deformitu do pořádku. Většinou je potřeba provést rovnání, svařování, úpravu otvorů, leštění a na závěr lakování. Vaše disky budou jako nové, mohou dostat na základě volby laku odlišnou podobu a tím i ozvláštnit vzhled vašeho vozu.

Další služby pneuservisu Icarauto

Co dále tento pneuservis zákazníkům nabízí, kromě oprav alu disků? Můžete zde nakoupit nové disky a pneumatiky, využít profesionální přezutí, huštění kol a úschovnu sezonních pneu. Zkrátka, pokud potřebujete cokoliv, co se týká kol a pneumatik, jste na správném místě.

http://pressexpress.cz/