Zimní čepice

Zima pomalu přichází a s ní i změna outfitu. Ve Vašem šatníku tak přibudou zimní kabáty, svetry, dlouhé rukávy a vysoké zateplené boty. Většina z nás však zapomíná na pokrývku hlavy a ztrácíme tak drahocenné tělesné teplo. Jestliže už se rozhodneme pro pořízení zimní čepice, musí splňovat určitá kritéria. Chceme, aby byla moderní, krásná, originální, hřejivá, funkční, praktická, pohodlná, tvarově přizpůsobivá, cenově dostupná a především kvalitní. Jak ale vybrat z nepřeberného množství prodejců to nejlepší a dosáhnout tak maximální spokojenosti?

Český výrobce

Přední český výrobce čepic CAPU Knitwear nabízí opravdu široký sortiment kvalitních zimních doplňků, které mají nejen stylový vzhled a originální vzory, ale také jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zaručují 100% funkčnost. CAPU Knitwear vyrábí především pletené čepice a dámské, pánské a dětské čepice, které jsou navrženy tak, aby tvarem i materiálním zpracováním poskytovali příjemný pocit při nošení, držely si moderní vzhled a především zahřály nositele.

Zakázková výroba čepic

CAPU Knitwear vždy čepice doplní originální nášivkou, krásným chundelatým bambulem nebo dalšími ozdobami. Pro příznivce výraznějších typů jsou v nabídce také kulíšky krásných barev a moderních vzorů. Náročnější klientelu jistě potěší zakázková výroba čepic – CAPU Knitwear totiž vyrábí na míru přímo dle Vašich požadavků.

Ostatní zimní doplňky

Na webových stránkách capu.cz si zaručeně vyberete z přehledného online katalogu. V sortimentu se totiž nachází nejen zimní čepice, ale také šály, rukavice, ponožky či termoprádlo. Navštivte webové stránky capu.cz, vyberte si zimní doplňky z nové kolekce a budete se cítit v teple. Navíc dokonale doladíte svůj zimní outfit!